Serwis i naprawa

Zakupy w firmie Laufer, to nie jedyny element współpracy. Oferujemy partnerską współpracę pomagając w  odpowiednim wyborze i montażu urządzeń wspomagających mycie i dezynfekcję.

Każdemu klientowi w ramach współpracy oferujemy nasze podstawowe działania:

  • nieodpłatny, cykliczny serwis techniczny urządzeń myjących i dozujących w zakresie usuwania usterek i regulacji stężeń. Częstotliwość wizyt serwisowych ustalana jest w zależności od wielkości zakupów środków chemicznych.
  • okresowy, prewencyjny odpłatny serwis techniczny urządzeń myjących i dozujących dotyczący diagnostyki i przeglądów międzyokresowych mający na celu utrzymanie sprzętu w ciągłej sprawności (zapobieganie awariom) na zasadach płatnego ryczałtu miesięcznego (pakiety serwisowe)
  • w przypadku zaistnienia awarii urządzenia myjącego wykluczającej możliwość naprawy w Zakładzie, zapewniamy na czas usunięcia usterki przekazanie sprzętu zastępczego, umożliwiającego wykonanie czynności mycia i dezynfekcji po zakończonej produkcji,

Eksperci działu technicznego doradzą w wyborze odpowiednich urządzeń i rozwiązaniu problemów. Służą również pomocą w modernizacji konstrukcji specjalnych urządzeń linii myjąco - dezynfekujących dostosowanych do specyfiki Państwa produkcji.

Zapraszamy do współpracy więcej szczegółów pod telefonem 33818 29 18

Karty katalogowe do pobrania

Copyright © 2017 LAUFER | Polityka cookies | Logowanie

Code by: Designed by: autor.biz